Jolanta Skrobowska

radca prawny

Interesuję się sprawami, które związane są ze wsparciem osób fizycznych, głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa rodzinnego. Jako prawnik rodzinny zajmuję się zagadnieniami małżeństwa, partnerstwa, rodzicielstwa, edukacji oraz wsparcia osób niepełnosprawnych.
[Więcej >>>]

Konsultacje online Sklep

Prawnik Rodzinny – podcast!

Jolanta Skrobowska24 lutego 2020Komentarze (0)

podcast Prawnik RodzinnyGdybym mogła zawrzeć na blogu wszystkie pomysły i tematy, które pojawiają się w mojej głowie, to pewnie byłby opasły niczym najgrubsza księga 🙂 I niedługo taki będzie, przekonasz się! 😀

Zmierzam zresztą do tego, by blog ten zawierał jeszcze bardziej przydatne i wartościowe materiały, do których chętnie będziesz sięgał – niezależnie nawet od tego czy ta konkretna wiedza jest Ci potrzebna w danym miejscu i czasie. By był po prostu ciekawy!

Blog prawnik-rodzinny się rozwija, ale …

Wiem, że nie każdy do mojego bloga trafi od razu. Taki już jest ten Internet i wyszukiwarki. Raz prowadzą tu, a raz tam 😉

Postanowiłam więc, że spróbuje nowego 😉 I tak powstał pomysł nagrania podcastu.

Dziś oddaję Ci podcast Prawnik Rodzinny, w którym rozmawiamy o rodzinie, rodzicielstwie, opiece, wychowaniu i edukacji, czyli o tym wszystkim, co na codzień dotyka każdą polską rodzinę.

Mam nadzieję, że będzie miłą odmianą, a może dopełnieniem tego co znajdziesz tutaj – na moim blogu.

Podcast będzie się pojawiał w każdy poniedziałek, a nowe odcinki znajdziesz w prosty sposób we wszystkich aplikacjach służących słuchaniu podcastów, w tym oczywiście na Spotify, Apple Podcast oraz Google Addict.

Ucieszę się jeśli pozostawisz po sobie ślad – będę bardzo wdzięczna za każdy komentarz.

Zachęcam Cię także do subskrybowania mojego podcastu.

A dzisiaj po raz pierwszy żegnam się jak prawdziwy radiowiec 😉 Do usłyszenia! 😉

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 795 699 431e-mail: kancelaria@skrobowska.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Jolanta Skrobowska Kancelaria radcy prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Jolanta Skrobowska Kancelaria radcy prawnego z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@skrobowska.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: