Jolanta Skrobowska

radca prawny

Interesuję się sprawami, które związane są ze wsparciem osób fizycznych, głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa rodzinnego. Jako prawnik rodzinny zajmuję się zagadnieniami małżeństwa, partnerstwa, rodzicielstwa, edukacji oraz wsparcia osób niepełnosprawnych.
[Więcej >>>]

Konsultacje online Sklep

Konsultacje online

***

KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI ONLINE?

 

  • Jeżeli nurtuje Cię problem prawny i poszukujesz jego rozwiązania konsultacja online to szybki i profesjonalny sposób na uzyskanie odpowiedzi na Twoje pytania.
  • Gdy potrzebujesz pomocy w sformułowaniu różnego rodzaju pism, czy dokumentów.
  • Gdy decydujesz się samodzielnie prowadzić własne sprawy sądowe, ale potrzebujesz porady jakie podjąć dalsze kroki w sprawie.
  • Gdy chcesz zlecić napisanie pozwu lub innego pisma procesowego do sądu (gdy prowadzisz sprawę samodzielnie).

***

JAKI JEST CHARAKTER USŁUGI?

 

Konsultacja online to idealne narzędzie dla osób ceniących czas. Wygląda ona tak samo jak klasyczna konsultacja u mnie w biurze, ma jednak tę zaletę, że nie musisz tracić czasu na dojazd.

Po wykupieniu usługi skontaktuję się z Tobą i umówimy się na dogodny dla Ciebie termin.

Przygotuj wszystkie dokumenty, które chciałbyś przeanalizować. Możesz mi je przesłać przed spotkaniem, podobnie jak zagadnienia, które chciałbyś poruszyć.

Spotkamy się w wirtualnym pokoju, do którego dostęp otrzymasz ode mnie mailem.

Potrzebujesz tylko Internetu i godziny na spotkanie ze mną!

 

***

KONSULTACJA ONLINE – JAK TO DZIAŁA?

 

Konsultację on-line możesz w prosty sposób zamówić w moim e-sklepie w TYM MIEJSCU >>

 

***

Umowa o internetową usługę prawną zostaje zawarta z chwilą zaksięgowania na rachunku bankowym wpłaty pełnego wynagrodzenia. Poinformuję Cię drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail o zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji usługi. W przypadku braku wpłaty wynagrodzenia w ciągu 72 godzin od przesłania wyceny usługi, uznaję że zrezygnowałeś z KONSULTACJI ONLINE.