Jolanta Skrobowska

radca prawny

Interesuję się sprawami, które związane są ze wsparciem osób fizycznych, głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa rodzinnego. Jako prawnik rodzinny zajmuję się zagadnieniami małżeństwa, partnerstwa, rodzicielstwa, edukacji oraz wsparcia osób niepełnosprawnych.
[Więcej >>>]

Konsultacje online Sklep

Konsultacje online

***

KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI ONLINE?

 

 • Jeżeli nurtuje Cię problem prawny i poszukujesz jego rozwiązania konsultacja online to szybki i profesjonalny sposób na uzyskanie odpowiedzi na Twoje pytania.
 • Gdy potrzebujesz pomocy w sformułowaniu różnego rodzaju pism, czy dokumentów.
 • Gdy decydujesz się samodzielnie prowadzić własne sprawy sądowe, ale potrzebujesz porady jakie podjąć dalsze kroki w sprawie.
 • Gdy chcesz zlecić napisanie pozwu lub innego pisma procesowego do sądu (gdy prowadzisz sprawę samodzielnie).

***

JAKI JEST CHARAKTER USŁUGI?

 

 1. Indywidualna, bezpłatna wycena porady prawnej. Pełne koszty porady prawnej poznasz po przesłaniu pytań i opisu stanu faktycznego.
 2. Szybkość i wygoda – realizując konsultację online korzystam z Internetu, a gdy wymaga tego sytuacja kontaktuję się z Tobą telefonicznie. Nie tracisz czasu na dojazd do Kancelarii. Otrzymujesz poradę prawną bez wychodzenia z domu. Zobacz jakie to wygodne!
 3. Porada prawna na piśmie sformułowana prostym i przystępnym językiem – poradę prawną otrzymujesz w formie dokumentu elektronicznego (format doc lub pdf), dzięki czemu możesz dokładnie zapoznać się z nią i wrócić do niej w każdej chwili.

***

KONSULTACJA ONLINE – JAK TO DZIAŁA?

 

 • Opisz swój problem, zadaj pytania w poniższym formularzu, a jeśli trzeba załącz kopie dokumentów.
 • W ciągu 24 h prześlę na Twój adres e-mail wycenę konsultacji wraz z przybliżonym czasem realizacji. Wycena jest bezpłatna.
 • Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym poinformuję Cię o rozpoczęciu realizacji usługi.
 • W umówionym czasie, na wskazany przez Ciebie adres e-mail prześlę opinię prawną lub projekt pisma procesowego.

 

  ***

   

  Umowa o internetową usługę prawną zostaje zawarta z chwilą zaksięgowania na rachunku bankowym wpłaty pełnego wynagrodzenia. Poinformuję Cię drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail o zaksięgowaniu wpłaty i rozpoczęciu realizacji usługi. W przypadku braku wpłaty wynagrodzenia w ciągu 72 godzin od przesłania wyceny usługi, uznaję że zrezygnowałeś z KONSULTACJI ONLINE.