Jolanta Skrobowska

radca prawny

Interesuję się sprawami, które związane są ze wsparciem osób fizycznych, głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa rodzinnego. Jako prawnik rodzinny zajmuję się zagadnieniami małżeństwa, partnerstwa, rodzicielstwa, edukacji oraz wsparcia osób niepełnosprawnych.
[Więcej >>>]

Konsultacje online Sklep

Koronawirus i czesne. Wywiad dla serwisu Koronawirus i Biznes.

Jolanta Skrobowska26 marca 2020Komentarze (1)

Serwis Koronawirus i Biznes jest zbiorem najświeższych wiadomości na temat wpływu pandemii koronawirusa na gospodarkę oraz firmy z punktu widzenia prawa.

Integralną częścią Serwisu jest Podcast “Koronawirus i Biznes”, w którym udział biorą prawnicy.

W serwisie właśnie ukazał się wywiad ze mną.

Rozmawiałam z Rafałem Chmielewskim o wpływie przerwy w nauce spowodowanej koronawirusem oraz opłatach za przedszkole i szkołę w tym czasie.

Zapraszam Cię do słuchania.

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Jolanta Skrobowska Kancelaria radcy prawnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

  Ula 27 marca, 2020 o 16:00

  Dziekuje za wszystkie informacje z ktorymi sie Pani dzieli. Nam żłobek nie chce oddac nic za marzec a za kwiecień zeszli nam 12 procent. Przy kwocie jaka placimy za zlobek to jest naprawde az smieszne ze schodza nam 12%. Moim zdaniem to zadna pomoc. Napisalam oficjalne pismo w ktorym poinformowalam o prośbie o przelanie odpowiedniej kwoty za marzec oraz ze nie bede placila za kwiecien. Sama w tym momencie nie pracuje. Utrzymujemy sie z pensji meza. Dostalam odpowiedz ze wiecej nie zejda i ze oni sa gotowi do prowadzenia zajec i to nie ich wina. Z koncem marca skladam wypowiedzenie ponieważ z powodow finansowych wyprowadzam sie z Warszawy. Placic za kwiecien nie planuje i chociaz dobrze rozumiem z czym sie wiąże prowadzenie firmy to sposob w jaki nas zlobek potraktował jeszcze bardziej zniecheca mnie do placenia czegokolwiek.
  Jeszcze raz bardzo dziekuje za czas jaki poświęca Pani na przekazywanie nam wszystkim informacji.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Jolanta Skrobowska Kancelaria radcy prawnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: