Jolanta Skrobowska

radca prawny

Interesuję się sprawami, które związane są ze wsparciem osób fizycznych, głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa rodzinnego. Jako prawnik rodzinny zajmuję się zagadnieniami małżeństwa, partnerstwa, rodzicielstwa, edukacji oraz wsparcia osób niepełnosprawnych.
[Więcej >>>]

Konsultacje online Sklep

Koronawirus i czesne. Wywiad dla serwisu Koronawirus i Biznes.

Jolanta Skrobowska26 marca 2020Komentarze (1)

Serwis Koronawirus i Biznes jest zbiorem najświeższych wiadomości na temat wpływu pandemii koronawirusa na gospodarkę oraz firmy z punktu widzenia prawa.

Integralną częścią Serwisu jest Podcast “Koronawirus i Biznes”, w którym udział biorą prawnicy.

W serwisie właśnie ukazał się wywiad ze mną.

Rozmawiałam z Rafałem Chmielewskim o wpływie przerwy w nauce spowodowanej koronawirusem oraz opłatach za przedszkole i szkołę w tym czasie.

Zapraszam Cię do słuchania.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 795 699 431e-mail: kancelaria@skrobowska.com

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Ula 27 marca, 2020 o 16:00

Dziekuje za wszystkie informacje z ktorymi sie Pani dzieli. Nam żłobek nie chce oddac nic za marzec a za kwiecień zeszli nam 12 procent. Przy kwocie jaka placimy za zlobek to jest naprawde az smieszne ze schodza nam 12%. Moim zdaniem to zadna pomoc. Napisalam oficjalne pismo w ktorym poinformowalam o prośbie o przelanie odpowiedniej kwoty za marzec oraz ze nie bede placila za kwiecien. Sama w tym momencie nie pracuje. Utrzymujemy sie z pensji meza. Dostalam odpowiedz ze wiecej nie zejda i ze oni sa gotowi do prowadzenia zajec i to nie ich wina. Z koncem marca skladam wypowiedzenie ponieważ z powodow finansowych wyprowadzam sie z Warszawy. Placic za kwiecien nie planuje i chociaz dobrze rozumiem z czym sie wiąże prowadzenie firmy to sposob w jaki nas zlobek potraktował jeszcze bardziej zniecheca mnie do placenia czegokolwiek.
Jeszcze raz bardzo dziekuje za czas jaki poświęca Pani na przekazywanie nam wszystkim informacji.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Jolanta Skrobowska Kancelaria radcy prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Jolanta Skrobowska Kancelaria radcy prawnego z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@skrobowska.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: